Archiwum kategorii: Aktualności

Utrudnienia w dostępności systemu WebEWID

W dniu 18.01.2019 od godziny 14.00 rozpoczną się prace serwisowe w serwerowni Starostwa i potrwać mogą do godziny 24.00 w dniu 19.01.2019. W związku z powyższym możliwe będą kłopoty z dostępnością systemu. Za utrudnienia przepraszamy.

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Utrudnienia w dostępności systemu WebEWID została wyłączona

Problemy z wydrukami map

W przypadku problemów z wydrukami map z zakładki „Portale Powiatowe (poprzednia wersja)” prosimy o skorzystanie z „Portalu Mapowego”. Dostęp do tego portalu jest możliwy ze strony https://webewid.powiatstarogard.pl/ (druga od dołu wstążka po lewej stronie). Jednocześnie zachęcamy osoby korzystające ze starszej wersji systemu … Czytaj dalej

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Problemy z wydrukami map została wyłączona

Brak dostępu do systemu WebEWID

Informuję iż, w związku z planowanymi w dniu dzisiejszym pracami modernizacyjnymi w serwerowni Starostwa nie będzie dostępu do systemu WebEWID od godziny 15.45. Zakończenie prac przewidziane jest około godziny 22.00.

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Brak dostępu do systemu WebEWID została wyłączona

Aktualizacja systemu

W dniu 19 grudnia nastąpi aktualizacja systemu. W związku z tym w czasie prowadzenia prac serwisowych możliwe będą chwilowe przerwy w działaniu systemu.

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Aktualizacja systemu została wyłączona

Aktualizacja WebEWID

W dniu 30 czerwca nastąpi aktualizacja systemu. W związku z tym w czasie prowadzenia prac serwisowych możliwe będą chwilowe przerwy w działaniu systemu.

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Aktualizacja WebEWID została wyłączona